22 Kasım 2007

Örgü Günleri devam ediyor !!!

Yazın sıcaklardan insanın canı bir şeylerle uğraşmak istemiyor, dedik. Okulların tatil olması nedeniyle pek çok blog sahibi arkadaş ya yazlığa, ya memlekete gitmiş ya da evde çocuklarıyla daha çok zaman geçiriyordur herhalde dedik. Sonra ramazan ayı ve bayram geldi geçti, hala ortalık çok sessiz. Bloglarda bir rehavet var ki sormayın, en başta ben tabii ki :) Bu arada eli hiç boş durmayan hamarat arkadaşlara lafımız yok.

Veee uzun aradan sonra sevgili Funda'dan bi mail geldi, örgü etkinliğine evsahipliği yapmak istediğini söylüyordu.

Hadi biraz hareketlenelim, hazır havalar da serinlemişken başımızı sıcak tutacak bir şeyler örelim. Detayları Funda'nın yazısında bulabilirsiniz.

Sevgiler

2 yorum:

sennur dedi ki...

Canım ziyaretine sevindim, yoktun epeydir, ben de örgü bloğunu almamışım diğer blokta bir hareket görmeyince yoksun diye çıkıyordum, dikkat etmemişim bu bloğa girmek lazımmış. Etkinlikler iyi olacak biraz hareket dimi
Sevgiyle kal

nurkaya dedi ki...

merhabalar
ben örgü etkinliği #9 için konumu secip bloguma yazdım. şimdi reklam zamanı. :) konuyu bebeklere olan sevgimden dolayı bebek yeleği olarak düşündüm. daha once hırka yapılmıştı. eldivenle iki arasında kararsız aldım ılk basta ama bebek yelekleri daha ağır bastı.. :)
ev sahibi ben oldugum için cok mutluyum...
iyi aksamlar
nurcan

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...